top of page

Hakkımızda

Vizyon

1994 yılından beri yüzme havuzları ve süs havuzları, sauna ve buhar odaları, spa ve wellness’ler, aqua parklar, eğlence havuzları, ışıklı müzikli danslı su gösteri havuzları vb. konularında yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermekteyiz. UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü), APSP (American Pool and Spa Professional), FINA(Uluslararası Yüzme Federasyonu), DIN(Alman Standartlar Enstitüsü) normları ve TSE (Türk Standartlar Enstitüsü) teknik standartlarını, 20 yıllık tecrübemiz, genç ve dinamik ekibimizle havuz kullanıcılarının artan ve farklılaşan beklentilerine uygun çözümleri yüksek kalitedeki işçiliğimizle birleştirip daha mutlu ve konforlu bi hayat için "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve Dürüstlük " ilkesi çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Belirtmiş olduğumuz havuz, sauna-buhar odaları, spa-wellness’ler, aqua parklar ve süs havuzu sistemlerinin yapımı mühendislik, bilgi, beceri,deneyim ve kaliteli işçilik gerektiren konulardır. Ayrıca bir kez yapılan ve kalıcı yapılar oldukları için tesisinizi yaptırırken bazı konulara dikkat etmelisiniz. Bunlardan en önemlileri,

 

  • Proje hazırlama ve teklif alma aşamasında proje ve teklif keşif özeti içeriklerinin UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü), APSP (American Pool and Spa Professional), FINA(Uluslararası Yüzme Federasyonu), DIN(Alman Standartlar Enstitüsü) normları ve TSE (Türk Standartlar Enstitüsü) standartlarına uygun olup olmadığının irdelenmesidir,

  • İmalat yapan firmanın imalat sonrası teknik destek, servis ve bakım hizmetlerinin olup olmadığının irdelenmesidir,

  • Müşteri memnuniyeti odaklı profosyenel çözüm üretme hızı ve kapasitesinin irdelenmesidir,

  • Teklif alınan firmaların teklif etmiş olduğu malzemelerin standartlara uygun, garantili ve yüksek kaliteli olduğundan emin olunmalıdır.

Firmamız dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve profesyonellik odaklı çalışmalarıyla havuz sektöründe yürüttüğü projelerinde müşterilerinin sağlığını ön planda tutmaktadır. Kullanıcısına sağlık ve huzur vererek yaşam kalitesini yükselten, görsel bir güzellik sunan estetik havuzlar yapma gayreti içerindedir.

 

‘Mutluluk için Suya dair her şey.. ‘ sloganıyla yola çıkan firmamız  özel tesisler, spor ve fitness merkezleri, life clublar, SPA ve Wellness’ler gibi yaşam merkezlerinin vazgeçilmezleri olan yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları, mistik macera odaları, süs havuzları, hydro – masaj havuzları, su atraksiyonları ve aquapark kaydırak sistemlerinin anahtar teslimi montajını yaparak, özellikle turizm sektöründe artan talebe karşılık kaliteli hizmet sağlayabilmeyi ilke edinmiştir.

 

HST HAVUZ, Çoğunlukla yüzme ve süs havuzlarının elektro-mekanik tesisat işleri ve ince inşaat işlerini, hafriyat aşamasından kullanıma hazır hale gelinceye kadar ki tüm evrelerini itina ile yapmayı taahhüt eden bir firmadır. Her türlü yerli ve yabancı havuz filtrasyon, dezenfeksiyon, havuz aksesuarları ekipmanları, havuz kaplama malzemeleri ve kimyasalları satışı ile komple taahhüt işleri konusunda düzenli çalışan teknik servisleri, uzman mühendis ve uygulama kadrosu ile sınırsız ve sorunsuz hizmet verme ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultu da firmamız Standartlara uygun projeleriyle işlerin tamamlanıp havuzun işletilmeye başlamasının ardından, yapımcı firma kimliğinden çıkıp bakımcı firma olarak kontrollerini ve gerektiğinde müdahalelerini yapmaya devam etmektedir.

 

‘Mutluluk için Suya dair her şey.. ‘ sloganıyla yola çıkan firmamız  sizlere, deneyimli mühendislerimiz, teknik kadromuz ve uygulayıcı ekiplerimiz ile projelendirme, yapım ve teslim sonrası bakım aşamalarında her türlü teknik destek, servis ve bakım hizmetlerini vermekten mutlu olacaktır.

 

        Saygılarımızla

 

   HST HAVUZ LTD. ŞTİ.

Geçmişte olduğu gibi, bugün ve gelecekte de sürekli ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, mutlu ve huzurlu bir yaşam için tüm kaynaklarını kullanmak, gelişmek, büyümek, en iyi ve kaliteli malzemelerle ve ileri teknolojiyle kusursuzluğu ve mükemmelliği yakalamaya çalışmak, firmamız HST Havuz’un en büyük hedefleri arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda ilkelerimizden ödün vermeden ve çizgimizden sapmadan imalatlarımızı yapmaya devam edeceğiz.

Misyon

 

‘Mutluluk için Suya dair her şey.. ‘ sloganıyla yola çıkan firmamız  özel tesisler, spor ve fitness merkezleri, life clublar, SPA ve Wellness’ler gibi yaşam merkezlerinin vazgeçilmezleri olan yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları, mistik macera odaları, süs havuzları, hydro – masaj havuzları, su atraksiyonları ve aquapark kaydırak sistemlerinin anahtar teslimi montajını yaparak, özellikle turizm sektöründe artan talebe karşılık kaliteli hizmet sağlayabilmeyi ve bu doğrultuda “Dürüstlük,Samimiyet ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini” ilke edinmiştir.

Taahhütname

HST Havuz olarak müşterilerimize; yüzme havuzu, masaj havuzu, sauna-buhar odası ve ilgili diğer mamul, kimyasal ve aksesuarların imalatı, ithalatı, inşaatı, montajı, işletmesi, bakımı veya bu sektör incelendiğinde yer alan diğer malzeme ve hizmetler konusunda tüketicinin haklarını koruyacağımızı, vereceğimiz tüm hizmetlerde insanların sağlık, güvenlik ve rahatlarını ön planda tutarak faaliyetlerimizle ilgili tüm kanun, kural, bildiri ve UHE,TSE tüzük ve talimatlarına uyacağımızı, tüm uygulamalarda kullanacağımız mamullerin ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğunu esas alacağımızı, tüketiciye tüm hizmetlerimizle ilgili doğru bilgi ve gerekli eğitim hizmetlerini vereceğimizi, çevreyi koruma ve sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek sektörün müspet imajının korunmasını temin edeceğimizi beyan, kabul ve taahhüt ederiz.

 

        Saygılarımızla

   HST HAVUZ LTD. ŞTİ.

bottom of page